Regulamin

REGULAMIN

Właściciel sklepu internetowego "MOSARDI" jest firmą WARSZAWA Sp.z o.o. ul. Nadrzeczna 7a H4 Box b-112, 05-552 Wólka Kosowska.
Ceny towarów w sklepie "MOSARDI" są cenami brutto zawierające podatek VAT.
Sklep działa na podstawie wpisu do ewidencji działalości gospodarczej prowadzonej przez Warszawa Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Pod numerem KRS 0000618191 

1. Realizacja zamówienia

- Klient składa zamówienie drogą elektroniczną i telefoniczną.
- Zamówienie telefoniczne można składać tylko w godzinach pracy firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

- Klient zobowiązany jest wypełnić formularz zamówienia do 24 godzin, po tym czasie zamówienie niewypełnione zostanie anulowane.
- W razie pomyłki w wypełnieniu formularza zamówienia istnieje możliwość poprawki nie później niż 10 godzin od złożenia zamówienia. Zamówienie w trakcie realizacji nie podlega zmianom.

- Stany magazynów monitorowane są na bieżąco, ale w przypadku gdyby zabrakło danego towaru w magazynie lub czas realizacji zamówienia się przedłużył klient zostanie natychmiast poinformowany.
- Na życzenie wystawiamy fakture VAT.

- Zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla Klientów z terytorium Wspólnoty sprzedaż wysyłkowa w każdym przypadku musi być potwierdzona fakturą.

 - Dane osobowe każdego klienta będa przetwarzane przez sklep MOSARDI wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówień, z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 poz.833).

- Firma MOSARDI prowadzi legalną działalność gospodarczą i dokłada najwyższej staranności, aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującym prawem i satysfakcjonowały naszych Klientów.

- Klient składając zamówienie badź używając opcji Newsletter wyraża zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (promocji, wyprzedaży, nowosci) na e-mail.

- Klient ma prawo do anulowania zamówienia, jednak w czasie nie dluższym niż 10 godzin od momentu zakupu.

2. Wysyłka

- Jeżeli Klient decyduje sie na opcję "przelew" lub "karta kredytowa", przesyłki wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

- Istnieje możliwość wysyłki za pomocą kuriera jednak wiąże się to z wyższą opłatą za przesyłkę.

 - Sklep internetowy Mosardi nie ponosi odpowiedzialności za opoźnienia w doręczaniu przesyłek z winy przewoźnika.

3. Koszty Przesyłek

- 13zł - wysyłka za pobraniem(płatne przy odbiorze) Kurier DPD
- 10zł - wysyłka w opcji "przelew"Kurier DPD

4. Gwarancja, wymiana, zwroty

- Gwarancja

 Wszystkie towary w sklepie internetowym MOSARDI objęte są 24-miesięczną gwarancją i rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu Cywilnego DZ.U.141 poz. 1176.
 Gwarancja obejmuje tylko wady fabryczne - ukryte, natomiast wady wynikające z nieumiejętnego użytkownania tj. rozerwanie, przemoczenie, brak konserwacji, nie podlega reklamacji.
W przypadku reklamacji Klient zobowiązany jest dostarczyć- na własny koszt, reklamowany towar wraz z dokładnym opisem wady oraz adresem zwrotnym i nr. telefonu. Towar musi być w nienaruszonym stanie w orginalnym opakowaniu oraz z metką.
Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dostarczenie wraz z towarem dowodu zakupu: paragon lub faktura VAT.  
Po odebraniu przez nas przesyłki, rzeczoznawca ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji.
Klient zostanie poinformowany o końcowej decyzji rzeczoznawacy. 

- Wymiana

Wszystkie produkty w sklepie internetowym MOSARDI podlegają wymianie. Jeżeli Klientowi nie odpowiada rozmiar, kolor, itp. może wymienić odsyłając w przeciągu 14 dni od otrzymania, pod warunkiem, że towar nie nosi żadnych śladow użytkowania, jest w oryginalnym opakowaniu, posiada wszystkie metki i oznaczenia producenta oraz dowód zakupu (paragon, faktura)
Przed wymianą prosimy o kontakt w celu ustalenia innych rozmiarów badź kolorów. Przesyłki wysłane do nas za pobraniem nie będą odbierane.
Za przesyłkę koszty ponosi klient.

- Zwroty

Klient ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru w sklepie MOSARDI bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, warunek:
towar musi być nowy, nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi posiadać wszelkie metki i oznaczenia producenta oraz oryginalne opakowanie i dowod zakupu (paragon, faktura). Po spełnieniu tych warunków, pieniadze za produkt w przeciągu 14 dni odsyłamy na wskazane przez Klienta konto.
- Dokładamy najwyższych starań aby fotografie oraz opisy oferowanych towarów odpowiadały rzeczywistości w najwyższym możliwym stopniu.

5. Adres do wysyłki:

Warszawa Sp.z.o o ul.Nadrzeczna7a c-109 EACC
05-552 Warszawa Mazowieckie Polska 

6. Kontakt

Sklep Mosardi
Warszawa Sp. z o.o.
Ul. Nadrzeczna 7a h4 Box b-112
05-552 Wólka Kosowska 
+48 733 494 284 
e-mail: sklep@mosardi.com